Vertiv Liebert PSI5-48VBATT 48V External Battery For PSI5
Availablity :
In Stock
| Length | 26.5 in |
| Width | 22.6 in |
| Height | 10.7 in |
| Weight | 76.85 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 26.5 in |
| Width | 22.6 in |
| Height | 10.7 in |