VERTIV PSI5-1500MT120 Liebert PSI5 1500, 1350W, 120VAC
Availablity :
In Stock
| Length | 23.2 in |
| Width | 10.1 in |
| Height | 14 in |
| Weight | 48.1 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 23.2 in |
| Width | 10.1 in |
| Height | 14 in |