VERTIV PSI5-1100MT120 Liebert PSI5 1100, 990W, 120VAC
Availablity :
In Stock
| Length | 19.1 in |
| Width | 13.2 in |
| Height | 9.4 in |
| Weight | 33.1 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 19.1 in |
| Width | 13.2 in |
| Height | 9.4 in |