VERTIV MP2-120HW 2U MICROPOD BYPASS FOR LIEBERT, 120V UPS
Availablity :
In Stock
| Length | 17.5 in |
| Width | 7.75 in |
| Height | 7 in |
| Weight | 7.25 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 17.5 in |
| Width | 7.75 in |
| Height | 7 in |