VERTIV LIEBERT PSI5-800RT120N PSI5 800VA, 720W, 120VAC, RT, WITH RDU120 CARD
Availablity :
In Stock
| Length | 10.2 in |
| Width | 22.9 in |
| Height | 21.7 in |