VERTIV GXT4-72VBATT GXT4 72V RT EBC W /RMKIT FOR 3KVA RT
Availablity :
In Stock
| Length | 28.1 in |
| Width | 22.9 in |
| Height | 10.4 in |
| Weight | 1 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 28.1 in |
| Width | 22.9 in |
| Height | 10.4 in |