VERTIV GXT4-5A48BATKIT 5AH 48V INT BATT. FOR 500-1KVA RT
Availablity :
In Stock
| Length | 13.3 in |
| Width | 11.7 in |
| Height | 7.1 in |
| Weight | 20.05 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 13.3 in |
| Width | 11.7 in |
| Height | 7.1 in |