Ubiquiti UACC-PSU-54V-600W Hot-Swappable AC-to-DC Power Module 600W 54V CRPS Enterprise Gateway NVR Replacement PSU
Availablity :
In Stock
| Length | 10.92 in |
| Width | 6.94 in |
| Height | 5 in |