Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W 550W Hot-Swappable AC-to-DC Power Module CloudKey Enterprise Enterprise Aggregation NVR Replacement PSU 12V 45A
Availablity : tick In Stock
Brand:Ubiquiti Networks
SKU:UACC-PSU-12V-550W
GTIN:810084693612
Condition:NEW
Stock Available:2
Quantity :
Payment Options :
payemnt
  • payemnt
    USA based support team
    Delivery can Ship today
    30 Days refund & return
    Secure payment checkout
Length10.92 in
Width6.94 in
Height3 in
Weight1 lbs
Write Your Own Review
You're reviewing:Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W 550W Hot-Swappable AC-to-DC Power Module CloudKey Enterprise Enterprise Aggregation NVR Replacement PSU 12V 45A