TRENDNET TI-S24052 240W, 52V DC, 4.61A AC TO DC DIN-RAIL POWER SUPPLY WITH PFC FUNCTION
Availablity :
In Stock
| Length | 3 in |
| Width | 7 in |
| Height | 7 in |