Thermaltake PS-TPP-1200FNFAPU-1 Toughpower PT 1200W ATX 3.1 PCIe 5.1 12V-2x6 80 Plus Platinum Fully Modular Power Supply H++ Connectors Compact 140mm PSU
Availablity :
In Stock
| Length | 8.5 in |
| Width | 4.8 in |
| Height | 11.8 in |