Thermaltake PS-TPD-1000FNFAGU-4 Toughpower GF3 1000W 80 PLUS Gold Modular ATX Power Supply
Availablity :
In Stock
| Length | 8.4 in |
| Width | 12 in |
| Height | 5 in |