Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGU-4 Toughpower GF3 850W 80 PLUS Gold Modular ATX Power Supply
Availablity :
In Stock
| Length | 11.6 in |
| Width | 11.1 in |
| Height | 4.7 in |