Sylvox OT43B1KHGB 43" Patio Outdoor TV
Availablity :
In Stock
| Length | 22.5 in |
| Width | 3.4 in |
| Height | 38.4 in |
| Weight | 32.6 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 22.5 in |
| Width | 3.4 in |
| Height | 38.4 in |