Sylvox OT43A2KHGD 43" Outdoor TV(Google TV) - 2024 Deck Pro 2.0
Availablity :
In Stock
| Length | 28.7 in |
| Width | 8.7 in |
| Height | 44.1 in |
| Weight | 53 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 28.7 in |
| Width | 8.7 in |
| Height | 44.1 in |