StarTech 1U 19 Vented Server Rack Cabinet Shelf - Fixed 12" Deep Cantilever Tray w/Cage Nuts - SHELF-1U-12-FIXED-V
Availablity :
In Stock
| Length | 21.3 in |
| Width | 15.2 in |
| Height | 4.8 in |