StarTech SHELF-1U-12-FIXED-S 1U 19" Server Rack Cabinet Shelf w Fixed 12" Deep Cantilever Tray, cage nuts & screws
Availablity :
In Stock
| Length | 21.3 in |
| Width | 14.7 in |
| Height | 4.6 in |