StarTech 10U Wall Mount Network Rack - 14" (35.5cm) Deep (Low Profile), 19" Patch Panel Bracket for Shallow Server, IT Equipment, Network Switches - 77lbs/35kg Weight Cap., Black - RACK-10U-14-BRACKET
Availablity :
In Stock
| Length | 22.4 in |
| Width | 16.9 in |
| Height | 20.5 in |