StarTech PRIVSCNMAC13 13in MacBook Pro/Air Privacy Screen, Anti-Glare Blue Light Filter, Magnetic Protector, Matte/Glossy, TAA
Availablity :
In Stock
| Length | 9.8 in |
| Width | 15.2 in |
| Height | 0.3 in |