STARTECH.COM 4U2525-SAS-BACKPLANE 4-Bay Backplane U.2 Drives 5.25" Bay Mobile Rack Enclosure SAS/SATA
Availablity :
In Stock
| Length | 7.1 in |
| Width | 8.3 in |
| Height | 5.2 in |