StarTech 2U 19 Vented Server Rack Cabinet Shelf - Fixed 22in Deep Cantilever Tray w/Cage Nuts - CABSHELF22V
Availablity :
In Stock
| Length | 7 in |
| Width | 21.6 in |
| Height | 24.5 in |