StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm, Articulating, Mount Up to 30" Displays, Ergonomic, Adjustable Arms, TAA - ARMDUAL30
Availablity :
In Stock
| Length | 5.6 in |
| Width | 15.1 in |
| Height | 20.9 in |