SAMSUNG UN58U8000FFXZA 58in LED Series 8 4K 3840x2160 TV
Availablity :
In Stock
| Length | 56 in |
| Width | 34 in |
| Height | 6 in |
| Weight | 39 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 56 in |
| Width | 34 in |
| Height | 6 in |