SAMSUNG QN50LS03FAFXZA 50-Inch QLED Series LS 4K TV
Availablity :
In Stock
| Length | 7 in |
| Width | 50 in |
| Height | 31 in |
| Weight | 47 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 7 in |
| Width | 50 in |
| Height | 31 in |