SAMSUNG QN43Q7FAAFXZA 43-Inch QLED Series 7 4K TV
Availablity :
In Stock
| Length | 43 in |
| Width | 4.8 in |
| Height | 25.4 in |
| Weight | 23.6 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 43 in |
| Width | 4.8 in |
| Height | 25.4 in |