Netgear APS600W-200NES 600W Modular Power Supply Unit for M4350 Series
Availablity :
In Stock
Netgear APS600W-200NES Specs
Quantity
1
General
Compatibility
Netgear M4350
Power
Power Source
AC Input
Power I/O
1x IEC C13 Input
Center Tip Polarity
Not Specified by Manufacturer
AC Input Power
110 to 240 VAC, 50 / 60 Hz
Maximum Power Output
600 W
Packaging Info
Package Weight
4.31 lb
Box Dimensions (LxWxH)
12.3 x 9.8 x 3.6"
| Length | 12.3 in |
| Width | 9.8 in |
| Height | 3.6 in |