MSI MAGA850GLSPCIE5 MAG A850GLS PCIE5 850W Fully Modular 80 Plus Gold PSU PCIe 5.0 US Edition 10-Year Warranty Power Supply Unit
Availablity :
In Stock
| Length | 9.25 in |
| Width | 5.08 in |
| Height | 11.54 in |