MSI MAGA1000GLSPCIE5 MAG A1000GL PCIE5 1000W Fully Modular 80 Plus Gold PSU ATX Power Supply Unit PCIe 5.0 USA Edition
Availablity :
In Stock
| Length | 9.25 in |
| Width | 5.08 in |
| Height | 11.54 in |