MIDDLE ATLANTIC UMS1-11.5K 1-Space UM Shelf 11.5in Deep Kit
Availablity :
In Stock
| Length | 13.5 in |
| Width | 20.5 in |
| Height | 2.25 in |
| Weight | 3.78 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 13.5 in |
| Width | 20.5 in |
| Height | 2.25 in |