Micron MTFDLAL15T3THA-1BK1DABYYR 9550 PRO 15360GB NVMe U.2 (15mm) Enterprise SSD [Single Pack]
Availablity :
Out of Stock
Call us for price (669) 244-0333
| Length | 1 in |
| Width | 5 in |
| Height | 5 in |