MAX CASES APSXX2IP10RED SHIELD EXTREME-X2 FOR IPAD 10 10.9 (2022) (RED BEZEL-GRAY CASE)
Availablity :
In Stock
| Length | 10 in |
| Width | 7.8 in |
| Height | 0.8 in |