LG 65QNED82AUA 65" 4K QNED Ultra HD 60Hz Native SmartTV
Availablity :
In Stock
| Length | 65.8 in |
| Width | 37.4 in |
| Height | 6.8 in |
| Weight | 65.5 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 65.8 in |
| Width | 37.4 in |
| Height | 6.8 in |