LG 27CQ650N-6N 27" All-in-One Desktop Computer
Availablity :
In Stock
| Length | 20 in |
| Width | 27 in |
| Height | 9 in |
| Weight | 23 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 20 in |
| Width | 27 in |
| Height | 9 in |