Intel Core BX80768265F Ultra 7 265F 20-Core LGA 1851 Processor
Availablity :
In Stock
| Length | 4.5 in |
| Width | 4.9 in |
| Height | 3 in |
| Weight | 1 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 4.5 in |
| Width | 4.9 in |
| Height | 3 in |