Intel Core BX80768225F Ultra 5 225F 10-Core LGA 1851 Processor
Availablity :
In Stock
| Length | 4.9 in |
| Width | 4.4 in |
| Height | 3.2 in |
| Weight | 1 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 4.9 in |
| Width | 4.4 in |
| Height | 3.2 in |