EATON TRIPP LITE SERIES U280-W01-40C1 40W COMPACT USB-C WALL CHARGER - GAN TECHNOLOGY, USB-C P
Availablity :
Out of Stock
Call us for price (669) 244-0333
| Length | 4 in |
| Width | 3.3 in |
| Height | 1.6 in |