EATON TRIPP LITE SERIES U280-W01-20C1-G COMPACT 1-PORT USB-C WALL CHARGER - GAN TECHNOLOGY, 20W
Availablity :
In Stock
| Length | 3.4 in |
| Width | 1.4 in |
| Height | 3.5 in |