EATON TRIPP LITE SERIES U280-C02-30W-K DUAL-PORT USB CAR CHARGER - 30W PD CHARGING, USB-C (18W)
Availablity :
In Stock
| Length | 2.6 in |
| Width | 3.94 in |
| Height | 1.38 in |