Eaton Tripp Lite Series PDUH30HV PDU Basic 208V / 240V 30A C13 10 Outlet L6-30P Horizontal 1U
Availablity : tick In Stock
Brand:Eaton
SKU:PDUH30HV
GTIN:37332183217
Condition:NEW
Stock Available:7
Quantity :
Payment Options :
payemnt
  • payemnt
    USA based support team
    Delivery can Ship today
    30 Days refund & return
    Secure payment checkout
Length20.1 in
Width11.1 in
Height3.3 in
Weight7.6 lbs
Write Your Own Review
You're reviewing:Eaton Tripp Lite Series PDUH30HV PDU Basic 208V / 240V 30A C13 10 Outlet L6-30P Horizontal 1U