EATON TRIPP LITE SERIES SRWO8U22 SMARTRACK 8U/12U/22U EXPANDABLE FLAT-PACK LOW-PROFILE SW
Availablity :
In Stock
| Length | 23 in |
| Width | 22 in |
| Height | 4.2 in |