EATON TRIPP LITE SERIES SMART1000RMX2UN SMARTPRO 1000VA 1000W 120V LINE-INTERACTIVE SINE WAVE UP
Availablity :
In Stock
| Length | 23 in |
| Width | 19.5 in |
| Height | 9.5 in |