Eaton Tripp Lite Series SK10C32B Travel Charger and Power Strip 1-Outlet 5-15R USB-C/USB-A Ports 32W PD Charging Direct Plug-In
Availablity :
Out of Stock
Call us for price (669) 244-0333
| Length | 3.12 in |
| Width | 1.96 in |
| Height | 3.2 in |