EATON TRIPP LITE SERIES PV2000FC 2000W POWERVERTER PLUS INDUSTRIAL-STRENGTH INVERTER
Availablity :
In Stock
| Length | 21.5 in |
| Width | 15 in |
| Height | 13 in |