EATON PS7224-20T - EATON TRIPP LITE SERIES 24-OUTLET VERTICAL POWER STRIP, 120V, 20A,
Availablity :
In Stock
| Length | 2.45 in |
| Width | 3.8 in |
| Height | 75.5 in |