COMPULOCKS TCDP01146GUAPXB Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" Apex Enclosure Rise Stand 8" Black
Availablity :
In Stock
| Length | 8.5 in |
| Width | 4.5 in |
| Height | 6 in |