CANON USA 2223C023 imageCLASS D1650 Laser MFP Print Scan Fax
Availablity :
In Stock
| Length | 23 in |
| Width | 22 in |
| Height | 20 in |
| Weight | 55 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 23 in |
| Width | 22 in |
| Height | 20 in |