BROTHER INTERNATIONAL BSS1C450110 110MM (4.33IN) WIDE TT WAX/RESIN RIBBON, BLACK, 1 CORE, 450M/ROLL, 12 ROLLS/UNIT
Availablity :
In Stock
| Length | 12.33 in |
| Width | 10 in |
| Height | 5 in |