Adesso 13" POS Cash Drawer Tray - MRP-13CD-TR
Availablity :
In Stock
| Length | 13.5 in |
| Width | 12.25 in |
| Height | 5 in |
| Weight | 2.7 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 13.5 in |
| Width | 12.25 in |
| Height | 5 in |