ADDON ADD-GPOEIN24-48V350W 24 PORT 10/100/1000 POE POWER INJECTOR (IEEE802.3AF 48VDC 30W MAX/PORT
Availablity :
In Stock
| Length | 3 in |
| Width | 12 in |
| Height | 20 in |