ADD-ON AM2400D4SR4RN/16G 16GB DDR4 2400MHZ SR RDIMM
Availablity :
In Stock
| Length | 7 in |
| Width | 2 in |
| Height | 1 in |
| Weight | 0.1 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 7 in |
| Width | 2 in |
| Height | 1 in |